icon rss footer hover.png icon facebook footer hover.png icon mail footer hover.png icon insta footer hover.png
7. august - 09:27
Totalforbud mot bål og brenning Follo Brannvesen IKS opprettholder totalforbudet mot bål og grilling. Se http://follobrannvesen.no for mer informasjon.
Du er her:   Åsgård skole   ›   Hjem   ›   Toppmeny   ›   Politikk   ›   Styrer, råd og utvalg

Styrer, råd og utvalg

Tips en venn Skriv ut

Sentrale politikere i Ås, pdf-format

Styrer, råd og utvalg 2015-2019

Medlemmer i Kommunestyret
Utvalg
NavnFunksjonRepresenterer
Ola NordalOrdførerArbeiderpartiet
Johan AlnesUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Laila P. NordsveenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Beate ErikstadUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Ivar EkangerUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Live Holck JohannessenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Malin Karusbakken AamodtUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Joar SolbergUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Janna Sisilie Bitnes HagenUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Bonsak HammeraasUtvalgsmedlemArbeiderpartiet
Hilde Kristin MaråsUtvalgsmedlemHøyre
Ida Elisabeth KrogstadUtvalgsmedlemHøyre
Stein EkhaugenUtvalgsmedlemHøyre
Bengt Arild Nøst-KlemmetsenUtvalgsmedlemHøyre
Egil Arve ØrbeckUtvalgsmedlemHøyre
Håkon YstehedeUtvalgsmedlemHøyre
Sverre Strand TeigenUtvalgsmedlemHøyre
Marianne Helen RøedUtvalgsmedlemSenterpartiet
Odd VangenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Odd RønningenUtvalgsmedlemSenterpartiet
Svend Trygve KvarmeUtvalgsmedlemSenterpartiet
Arne HillestadUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Kjetil BarfeltUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Gro HaugUtvalgsmedlemFremskrittspartiet
Erik Wegge BergvikUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Bianca Wathne GelinkUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Werner WilhelmsenUtvalgsmedlemMiljøpartiet De Grønne
Kristine Lien SkogUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Eskild Gausemel BergeUtvalgsmedlemSosialistisk Venstreparti
Jorunn NakkenVaraordførerVenstre
Erling Wright RognliUtvalgsmedlemVenstre
Paul Bolus JohansenUtvalgsmedlemKristelig Folkeparti
Kristine SandUtvalgsmedlemRødt
Einride BergVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Marit HaukenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Anne KarusbakkenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Else Jorunn VestbyVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Grazyna EnglundVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Wenche JahrmannVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Jan BakerVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Shangquan ChenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Marie Gotteberg SteenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Sol Daler StafsnesVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Jan-Aksel NæssVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Rolf BerntsenVaramedlem i utvalgArbeiderpartiet
Rubina Mushtaq RikheimVaramedlem i utvalgHøyre
Frank JakobsenVaramedlem i utvalgHøyre
Ulf OppegårdVaramedlem i utvalgHøyre
Nils Herman SoppVaramedlem i utvalgHøyre
Jan Ove RikheimVaramedlem i utvalgHøyre
Sigrun Strømsøyen GudevangVaramedlem i utvalgHøyre
Torill MyroVaramedlem i utvalgHøyre
Christian HellevangVaramedlem i utvalgHøyre
Andreas Opsahl FerstadVaramedlem i utvalgHøyre
Trond FinstadVaramedlem i utvalgHøyre
Arne EllingsbergVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Kjell ThirudVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Marit AustrengVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Susanne-Andrea Buran KaxrudVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Ottar Kristoffer KjusVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Elisabeth Sannum VangenVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Janne-Christine FossumVaramedlem i utvalgSenterpartiet
Torill HorgenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Veronica Haslie GreenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Christopher BakkelidVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Lene ArildsenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Terje MichaelsenVaramedlem i utvalgFremskrittspartiet
Jon Fartein Lygre HoelVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Steinar AntonsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Anders OftenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Oda Sofie DahleVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Veronika Brokke OlsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Espen OlsenVaramedlem i utvalgMiljøpartiet De Grønne
Saroj PalVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Roberto Ruben Puente CorralVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Håvard SteinsholtVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Kjersti Bakkebø FjellstadVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Pål VedeldVaramedlem i utvalgSosialistisk Venstreparti
Ivar Magne SæveraasVaramedlem i utvalgVenstre
Trine Hvoslef-EideVaramedlem i utvalgVenstre
Martha Persdotter HagbøVaramedlem i utvalgVenstre
Inger Skjervold RosenfeldVaramedlem i utvalgVenstre
Dag WennerVaramedlem i utvalgVenstre
Arve SkutlabergVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Morten LillemoVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Grete Grindal PatilVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Geir KroghVaramedlem i utvalgKristelig Folkeparti
Joachim Kirkengen EspeVaramedlem i utvalgRødt
Guro RøedVaramedlem i utvalgRødt
Eva BrænnaVaramedlem i utvalgRødt
Sjur Einen SævikVaramedlem i utvalgRødt